Sprawdzona technologia w całkiem nowej postaci

Ascom IP-DECT Access Point

proste i bezpieczne rozwiązanie telefonii IP Ascom IP-DECT Access Point to doskonały wybór dla przedsiębiorstw pragnących poszerzyć swoje możliwości komunikacyjne o interaktywne wiadomości i powiadomienia alarmowe z lokalizacją użytkownika. Wszystko to w bezpiecznej i sprawdzonej technologii DECT.

Ascom d83

więcej niż telefon, najodporniejsze narzędzie pracy. Niezwykle odporny na upadki, zamoczenie i zapylenie z mocnym akumulatorem i dostępem do centralnej książki telefonicznej. Ma wbudowany przycisk alarmowy oraz czujniki upadku i bezruchu. Obsługuje wiadomości tekstowe z żądaniem potwierdzenia. Znajduje zastosowanie w przemyśle, magazynach i wszędzie tam, gdzie zwykłe telefony DECT szybko ulegają zniszczeniu.

Ascom d63

więcej niż telefon, dla wymagających użytkowników. Funkcjonalnie równorzędny z d83, jedyną różnicą jest mniejsza odporność na upadki i zamoczenie. Przeznaczony dla szpitali, biur, sklepów – tam gdzie telefon jest ważnym narzędziem codziennej pracy, a szybkość i pewność przekazywania informacji naprawdę się liczy.