innovaphone - more than communication

innovaphone PBX

innovaphone PBX to profesjonalny system telefoniczny IP, odpowiedni dla firm każdej wielkości i o każdej strukturze organizacyjnej. Podstawowe funkcje, takie jak konferencje, poczta głosowa, funkcje grupowe, komunikaty głosowe, kolejki połączeń oczekujących i wiele innych, są już standardowo zintegrowane. System innovaphone PBX został zaprojektowany jako nieza­leżny system telefonii VoIP, który oferuje w połączeniu z funkcjami Unified Communications w ramach platformy innovaphone myApps wiele dodatkowych możliwości. Pełny zakres funkcji dostępny jest bez żadnych ograniczeń zarówno w instalacji lokalnej, w chmurze i w wynajmie.

innovaphone myApps

innovaphone myApps to profesjonalne rozwiązanie do pracy i komunikacji oparte na systemie innovaphone PBX. Otwarta platforma do cyfrowej współpracy w firmach jest łatwa w użyciu na wielu różnych urządzeniach, może być dowolnie rozbudowywana i konfigurowana. Platforma ze zintegrowanym rozwiązaniem telefonii IP i Unified Communications posiada modułową konstrukcję, dzięki czemu oferuje maksymalną elastyczność i mobilność.

innovaphone Conferencing

Czy możliwa jest zintegrowana i efektywna komunikacja w czasie rzeczywistym z partnerami handlowymi lub współpracownikami bez konieczności odbywania podróży służbowych, które są czasochłonne, kosztowne i stresujące? Oczywiście, że tak! innovaphone Conferencing to rozwiązanie do prowadzenia konferencji telefonicznych i wideo z wieloma uczestnikami, niezależnie od lokalizacji, w której przybywają - w biurze, w domu lub w podróży. Dzięki naszemu bezpiecznemu rozwiązaniu konferencyjnemu spotkania z uczestnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi są możliwe w dowolnym czasie i miejscu w wysokiej jakości audio i wideo.

innovaphone myApps Cloud

innovaphone myApps Cloud to rozwiązanie komunikacyjne dostosowane do Twojej firmy: elastyczne, skalowalne i wielofunkcyjne. Elastyczność naszego modelu biznesowego i technologiczna prostota naszego rozwiązania w chmurze pozwalają na wykorzystanie pełnego zakresu funkcji uniwersalnej platformy pracy i komunikacji innovaphone myApps - przy niskich kosztach inwestycji, bez skomplikowanych instalacji i konserwacji. A najlepsze jest to: wszystkie funkcje pochodzą z europejskich centrów danych. Aktualizacje są już uwzględnione i nie ma żadnych ograniczeń w dostępie do poszczególnych funkcji w porównaniu z modelem do wynajęcia i instalacją lokalną.